KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11389482

nr 1138 9482

Blandteknik

signerad, -80, hus måne, motivet: 27x20

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 19:47:29

23/10 19:41:53 1      Vinnande bud